• hoquei2
  • hoquei1

Horaris i Resultats dies 26 i 27 d’Abril


Dia Hora Categoria Local Visitant Resultat
26/04/14 11:00 Escoles CH LLORET SHUM
26/04/14 12:00 Pre-Benjamí CH LLORET A SHUM A
26/04/14 12:00 Aleví FED BLANES A CH LLORET B
26/04/14 16:15 Aleví FED CH LLORET C CH Arenys de Mar A
26/04/14 17:00 Pre-Inic BANYOLES CH LLORET
26/04/14 17:15 Infantil FED CH LLORET CPH OLOT
26/04/14 17:30 Benjamí CH FARNERS CH LLORET
26/04/14 17:30 Aleví CH CLARET B CH LLORET A
27/04/14 09:30 Femení Copa Lliga CERDANYOLA CH LLORET
27/04/14 12:30 SOTS-23 CH LLORET PHC SANT CUGAT

Noticies Base

Els tres equips del CH Lloret de Preferent han acabat la segona fase:

Aleví A: 8e Grup 3 passa a la tercera fase per el lloc 29 al 32 de Catalunya.
Juvenil B: 7e grup 3 passa a la tercera fase per el lloc 25 al 28 de Catalunya.
Juvenil A: 3e grup 2 passa a la tercera fase per el lloc 9 al 12 de Catalunya.

L’equip Femení ha acabat 4º de 1ª Catalana.

Horaris i Resultats dies 8,12 i 13 d’Abril


Dia Hora Categoria Local Visitant Resultat
08/04/14 19:00 Sots-23 VENDRELL CH LLORET 4-13
08/04/14 21:00 OK Lliga VENDRELL CH LLORET 6-4
12/04/14 12:15 Infantil FED CP CONGRES A CH LLORET 6-4
12/04/14 15:00 Pre-Benjamí HC RIPOLL CH LLORET A 2-1
12/04/14 15:00 juvenil PREF CH LLORET CP MANLLEU A 4-6
12/04/14 16:15 Juvenil PREF CH LLORET B GEIEG B 0-3
12/04/14 17:30 Junior FED CH LLORET GEIEG 14-2
12/04/14 18:30 Pre-Inc CH LLORET CH PALAFRUGELL 2-1
12/04/14 18:30 Aleví FED CP CALDES CH LLORET C 17-3
12/04/14 18:30 Aleví PREF HC SENTMENAT CH LLORET A 7-0
13/04/14 10:00 Pre-Benjamí CH LLORET B BLANES B 0-3
13/04/14 11:00 Aleví FED CH LLORET GEIEG B 3-5
13/04/14 12:00 Benjamí CH LLORET BLANES B 10-0
13/04/14 12:45 1ª Catalana CP TORDERA CH LLORET 3-4

24ª Jornada OK Lliga

Moritz VENDRELL 6 CH LLORET 4

El lloret va lluitar per acoseguir els tres punts però van desaprofitar dues faltes directes i un penal amb un partit que es merexien més.

GOLS:
1-0 Albesa. 1-1 Crespo. 2-1 Ferrer. 3-1 Albesa. 3-2 Gonzalez. 4-2 Cortijo. 4-3 J.Gonzalez. 4-4 J.Gonzalez. 5-4 Miras. 6-4 Creus.

Horaris i Resultats dies 4,5 i 6 d’Abril


Dia Hora Categoria Local Visitant Resultat
04/04/14 19:00 Juvenil PREF CE NOIA A CH LLORET B 4-3
04/04/14 21:30 Aleví PREF CH LLORET A CERDANYOLA B 4-4
05/04/14 15:00 Benjamí CH LLORET CH PALAFRUGELL 9-1
05/04/14 17:30 Pre-Inic CH FARNERS CH LLORET 1-3
05/04/14 16:15 Aleví FED CH LLORET C BLANES B 6-6
05/04/14 17:30 Escoles CH LLORET MALGRAT
05/04/14 18:45 1ªCatalana CH LLORET CHP BIGUES 14-4
05/04/14 19:45 Aleví FED CH LLORET B CH FARNERS 1-2
06/04/14 10:00 Pre-Benjamí CH PALAFRUGELL B CH LLORET B 3-2
06/04/14 11:00 Fem 1ªCAT SFERIC CH LLORET 1-2
06/04/14 12:20 Juvenil PREF CH SENTMENAT CH LLORET A 1-3
06/04/14 16:30 Junior FED FC MARTINENC CH LLORET 0-7
06/04/14 17:00 Pre-Benjamí H FIGUERES A CH LLORET A 0-3
06/04/14 18:15 Infantil FED CP TORDERA B CH LLORET 6-9

23ª Jornada O K Lliga

CH LLORET 2 LICEO 5

Partit molt igualat on la diferencia es va decidir per la sort de cara a porteria del conjunt gallec.

GOLS:
0-1 Ordóñez (P) 0-2 Ordóñez. 1-2 Victor Crespo. 1-3 Lamas. 2-3 Jordi Rodriguez. 2-4 Bargalló. 2-5 Bargalló.